Dikili Gündemi
İSTANBUL
Hafif Yağmur Bugün
16°C / 12°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
12°C / 12°C
İZMİR
Parçalı Bulutlu Bugün
18°C / 18°C
Denizköy’de Kuduz Tilki Alarmı
Denizköy’de Kuduz Tilki Alarmı
Geçtiğimiz günlerde Denizköy’de bir vatandaşı ısırmasıyla gündeme gelen kuduz tilki vakasına karşı ,yetkililer vatandaşları uyardı. Yaban hayvanlarından uzak durun.Özellikle sokak hayvanlarına da bulaşma ihtimaline karşı evcil hayvanların aşılarının zamanında yaptırılması...
3 Aralık 2017 16:54
Font1 Font2 Font3 Font4
Dikili Gündemi

Geçtiğimiz günlerde Denizköy’de bir vatandaşı ısırmasıyla gündeme gelen kuduz tilki vakasına karşı ,yetkililer vatandaşları uyardı.

Yaban hayvanlarından uzak durun.Özellikle sokak hayvanlarına da bulaşma ihtimaline karşı evcil hayvanların aşılarının zamanında yaptırılması ve evcil hayvanların sokak hayvanları ile iletişim kurmaması yönünde uyarılar var.

TARIM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ AŞILAMA BAŞLATTI

Kuduz vakasının yayılmaması için İlçe Tarım Müdürlüğü kuduz aşışı yapıyor.

DİKİLİ’YE ÜNİVERSİTE BİLGİLENDİRME TOPLANTISINDA DA DİLE GETİRİLDİ

Belediye Başkanı Mustafa Tosun bilgilendirme toplantısında söz alarak,Veteriner Hekim olmamdan dolayı hatırlatma yapmak istiyorum dedi.Dikili Denizköy’de yaşanan  kuduz vakasının yayılmaması için Hayvan Barınağının taşınacağını duyurdu.Büyükşehir Belediyesi ile görüştüklerini kısa bir zaman sonra barınaktaki hayvanların Büyükşehir barınağına yollanacağını dile getirdi.

88 kez okundu

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Yukarı Geri Ana Sayfa