Dikili Gündemi
İSTANBUL
Hafif Yağmur Bugün
16°C / 12°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
12°C / 12°C
İZMİR
Parçalı Bulutlu Bugün
18°C / 18°C
29 Ekim Cumhuriyet Coşkusu
29 Ekim Cumhuriyet Coşkusu
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dikili Erdal İnönü Stadyumunda büyük bir coşkuyla kutlandı. Tören saat 10.30 da Saygı duruşu ve akabinde belediye bandosu eşliğinde İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Kutlama programına...
29 Ekim 2017 17:48
Font1 Font2 Font3 Font4
Dikili Gündemi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dikili Erdal İnönü Stadyumunda büyük bir coşkuyla kutlandı.

Tören saat 10.30 da Saygı duruşu ve akabinde belediye bandosu eşliğinde İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Kutlama programına Kaymakam Alper Faruk GÜNGÖR,  Belediye Başkanı Mustafa TOSUN, Cumhuriyet Başsavcısı Aşiyan ALKAN, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşların katılımıyla Cumhuriyetimizin 94. yılı coşkuyla kutlandı. 
Alper Faruk GÜNGÖR öğrencilerin ve halkın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamasının ardından günün anlam ve önemine dair konuşmasını yaptı.
Kutlama Programı çerçevesinde öğrenciler arasında düzenlenen kompozisyon, şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Öğrencilerin folklor ve spor gösterileri neticesinde tören geçişi ile programı sona erdi.
DİKİLİ BELEDİYESİ “CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ”DÜZENLİYOR
Dikili Belediyesinden yapılan açıklamaya göre saat 19.00’da Bülent Ecevit kavşağından Atatürk Meydan’ına kadar bir yürüyüş gerçekleştirilecek ve ardından Aydın Ustuk konseri yer  alacak.

 

96 kez okundu

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Yukarı Geri Ana Sayfa