Dikili Gündemi
İSTANBUL
Hafif Yağmur Bugün
16°C / 12°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
12°C / 12°C
İZMİR
Parçalı Bulutlu Bugün
18°C / 18°C
Eğitimin sorunları masaya yatırıldı
Eğitimin sorunları masaya yatırıldı
Dikili Eğitimsen okulların açıldığı hafta eğitim sorunlarına dikkat çekmek için Belediye Kültürevi’nde üyelerine yönelik panel gerçekleştirdi. Sendikanın gerçekleştirmiş olduğu panele üyeler katıldı.Sunumu gerçekleştiren sendika yönetimi okulların tam güne geçmesiyle yaşanan...
26 Eylül 2017 20:39
Font1 Font2 Font3 Font4
Dikili Gündemi

Dikili Eğitimsen okulların açıldığı hafta eğitim sorunlarına dikkat çekmek için Belediye Kültürevi’nde üyelerine yönelik panel gerçekleştirdi.

Sendikanın gerçekleştirmiş olduğu panele üyeler katıldı.Sunumu gerçekleştiren sendika yönetimi okulların tam güne geçmesiyle yaşanan sıkıntılar,öğrenci velilerinden gelen şikayetler ,okullardaki temizlik sorunları,değişen müfredat,kaldırılan TEOG sınavı ve yaşanan sorunları anlattı.Panelde ayrıca 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında iktidar ve MEB eliyle başlatılan  ihraçlar, açığa almalar, soruşturma ve sürgünlerin son durumları da üyelerle paylaşıldı.

KAYMAKAM ALPER FARUK GÜNGÖR ZİYARET EDİLDİ SORUNLAR ANLATILDI

Eğitimsen İlçe temsilciliği Dikili Kaymakamı Alper Faruk Güngör’ü makamında ziyaret edip yeni görevinde başarılar diledi.Burada da ilçedeki eğitim sorunlarını paylaşan yetkililer daha sonra Kaymakamlığa verilmek üzere geniş bir rapor hazırlayacaklarını duyurdu.

158 kez okundu

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Yukarı Geri Ana Sayfa