+Sitene Ekle
Arap Turistleri Bergüzar Korel'in Kafesine Tur Şirketleri Getiriyormuş - Dikili Gündemi | Dikili Gündemi
Dikili Gündemi
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
26°C / 16°C
ANKARA
Az Bulutlu Bugün
25°C / 25°C
İZMİR
Sağanak Yağışlı Bugün
23°C / 23°C
Arap Turistleri Bergüzar Korel’in Kafesine Tur Şirketleri Getiriyormuş

 

Geçtiğimiz günlerde kafesine gelen Arap hayranlarıyla ilgili açıklama yapan güzel oyuncu Bergüzar Korel, “Son zamanlarda çok geliyorlar. Öğrendik ki tur şirketleri bu işi ticarete çevirmişler” dedi.

üzel oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün Cihangir’deydi. Kendisine ait olan adlı mekana gelen oyuncu, burada uzun zamandır görüşemediği dostlarıyla buluştu.

“TUR ŞİRKETLERİ BU İŞİ TİCARETE ÇEVİRMİŞ”

Hürriyet’in haberine göre; Bergüzar Korel’e geçtiğimiz günlerde kafesine gelen Arap hayranları soruldu. Ünlü oyuncu haberi gazetelerde okuduğunu belirterek, “Son zamanlarda çok gelmeye başladılar. Önceleri nereden geliyorlar diye anlam veremiyorduk. Öğrendik ki tur şirketleri bu işi ticarete çevirmiş” dedi.

“ÇALIŞANIMA PARA TEKLİF ETMİŞLER”

Tur şirketlerinden birinin cafe çalışanına para teklif ettiğini belirtek Korel, sözlerine şöyle devam etti: “Hatta bir tanesi geçenlerde kafe çalışanına para bile teklif etmiş ‘Bergüzar hanımın geldiği günler bize haber verin. Biz de sizi görelim’ demişler. Benim için Arap hayranım da aynı Arjantinli hayranlarım da…”

 


  Geçtiğimiz günlerde kafesine gelen Arap hayranlarıyla ilgili açıklama yapan güzel oyuncu Bergüzar Korel, “Son zamanlarda çok geliyorlar. Öğrendik ki tur şirketleri bu işi ticarete çevirmişler” dedi. üzel oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün Cihangir’deydi. Kendisine ait olan adlı mekana gelen oyuncu, burada uzun zamandır görüşemediği dostlarıyla buluştu. “TUR ŞİRKETLERİ BU İŞİ TİCARETE ÇEVİRMİŞ” Hürriyet’in haberine göre; Bergüzar Korel’e […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Benzer Galeriler