Dikili Gündemi
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
26°C / 16°C
ANKARA
Az Bulutlu Bugün
25°C / 25°C
İZMİR
Sağanak Yağışlı Bugün
23°C / 23°C
Çandarlıgücü’nde hedef üçüncü lig
Çandarlıgücü’nde hedef üçüncü lig
  Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekibi  Dikili Çandarlıgücüspor, yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladı. Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekiplerinden  Dikili Çandarlıgücüspor’da yeni sezon hazırlıkları son sürat devam ederken, kurmaylar nokta transferlerle takımı güçlendirmeye...
1 Ağustos 2017 14:43
Font1 Font2 Font3 Font4
Dikili Gündemi

 

Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekibi  Dikili Çandarlıgücüspor, yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladı.

Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekiplerinden  Dikili Çandarlıgücüspor’da yeni sezon hazırlıkları son sürat devam ederken, kurmaylar nokta transferlerle takımı güçlendirmeye devam ediyor. Teknik Direktör  Serkan Uzun’un verdiği rapora göre hareket eden Kulüp Başkanı Murat Durak, takımın 3. Lig’e çıkacağına inanıyor.

NOKTA TRANSFERLER

Dikili Çandarlıgücüspor, bu sene ilk kez mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’ten (BAL) 3 Lig’e yükselip profesyonelliğe adım atmak için transfer atağına geçti. Takımın iskelet kadrosunu korumayı başaran kurmaylar, Aliağaspor’dan Semih Yılmaz ve Torbalıspor’dan  Melih Ersoy’u transfer etti.1 yıllık sözleşmeye imza atan genç futbolcular  Dikili Çandarlıgücüspor’a geldiklerinden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını ifade ettiler.

“DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜSPOR PROJELER TAKIMIDIR”

Transfer törenininde konuşan  Dikili Çandarlıgücüspor Kulübü Başkanı Murat Durak, “Yeni sezonda ilk kez mücadele edeceğimiz Bölgesel Amatör Ligde de şampiyonluk hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda Teknik Sorumlumuz  Serkan Uzun ve yardımcılarının yakından takip edip alınması yönünde rapor verdiği Aliağaspor’dan Semih Yılmaz ve Torbalıspor’dan  Melih Ersoy’la bugün sözleşme imzaladık. İskelet kadromuzu koruyup, nokta transferlerle yeni sezon için iddialı bir ekip oluşturmaya devam ediyoruz.  DikiliÇandarlıgücüspor projeler takımıdır. Bu nedenle bu sezon BAL’da hedef şampiyonluk olacaktır. Takımımızda mükemmel bir sevgi ve dayanışma ortamı var. Futbolcusundan malzemecisine kadar herkes mutlu. Teknik Sorumlumuz  Serkan Uzun’u zaten anlatmaya gerek yok.  İzmir’e ve  Kuzey Ege’ye yeni bir profesyonel takım kazandırmak için emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.

69 kez okundu

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Yukarı Geri Ana Sayfa