Dikili Gündemi
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
15°C / 7°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
8°C / 8°C
İZMİR
Yağışlı Bugün
11°C / 11°C
ran Devrim Muhafızları: Saldırının intikamını alacağız
ran Devrim Muhafızları: Saldırının intikamını alacağız
ahran’da gerçekleşen saldırı nedeniyle Suudi Arabistan’ı suçlayan İran Devrim Muhafızları, ‘İntikamını alacağız’ açıklaması yaptı. İran Devrim Muhafızları, Tahran’da meydana gelen saldırı nedeniyle Suudi Arabistan’ı suçladı. Devrim Muhafızları’nın basın açıklamasında, “Bu terörist...
8 Haziran 2017 09:20
Font1 Font2 Font3 Font4
Dikili Gündemi

ahran’da gerçekleşen saldırı nedeniyle Suudi Arabistan’ı suçlayan İran Devrim Muhafızları, ‘İntikamını alacağız’ açıklaması yaptı.

İran Devrim Muhafızları, Tahran’da meydana gelen saldırı nedeniyle Suudi Arabistan’ı suçladı. Devrim Muhafızları’nın basın açıklamasında, “Bu terörist saldırı, ABD başkanı ve teröristleri destekleyen gerici liderlerin buluşmasından yalnızca bir hafta sonra gerçekleşti” ifadelerini kullandı. ABD ve Suudi Arabistan’ın suçlandığı açıklamada “IŞİD’in üstlenmiş olması, bu vahşi saldırıda ‘onların’ parmağının olduğunu kanıtlıyor” denildi.

İNTİKAMINI ALACAĞIZ

Devrim Muhafızları adına açıklama yapan komutan Huseyin Salami, Tahran’da İran parlamentosu ve Ayetullah Humeyni türbesini hedef alan iki farklı saldırısının intikamını alacaklarını söyledi.

Devrim Muhafızları komutanlarından Tuğgeneral Huseyin Salami, “Bugün Tahran’daki saldırılarının intikamını teröristlerden, bağlantılı olanlardan ve destekçilerinden alacağımıza hiç şüphe olmasın” ifadelerini kullandı. (DHA)

237 kez okundu

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Yukarı Geri Ana Sayfa