+Sitene Ekle
Zayıflamak Uğruna Canından Oluyordu - Dikili Gündemi | Dikili Gündemi
Dikili Gündemi
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
26°C / 16°C
ANKARA
Az Bulutlu Bugün
25°C / 25°C
İZMİR
Sağanak Yağışlı Bugün
23°C / 23°C
Zayıflamak Uğruna Canından Oluyordu

‘İçerde’ dizisiyle herkesi kendine hayran bırakan Bensu Soral, 16 yaşındayken babası kilosuna laf edince bilinçsizce diyet yapmış ve az kalsın canından oluyormuş.

‘İçerde’ dizisine geçtiğimiz günlerde veda eden Bensu Soral, yeteneği kadar güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Şuan 34 beden olan Soral, 16 yaşında bilinçsiz diyet yapmaktan hastanelik olduğu ortaya çıktı.

BABASI “KİLOLARINA DİKKAT ET” DİYE UYARMIŞ

Bensu Soral 16 yaşındayken şişmanlamış. Babası onu “Kilolarına dikkat et” diye uyarınca çok üzülmüş. Bu sözleri dert edip yemek yemeyi kesmiş.

DOKTOR YANLIŞ TEŞHİS KOYMUŞ

Bilinçsiz bir şekilde diyete giren Bensu Soral bir gün içinde 3 kez baygınlık geçirince hastaneye kaldırılmış. Doktor epilepsi teşhisi koyup 1 yıl ilaç tedavisi uygulamış. Bensu Soral “Meğer doktorun teşhisi yanlışmış. Epilepsi değilmişim. Kalbimde hayati tehlikesi olmayan, ama ömür boyu taşıyacağım bir rahatsızlık oluşmuş.Yaptığım bilinçsiz diyet bu durumu tetiklemiş. Aşırı heyecan ve nabız yükselten sporlar bana yasak. Ben de buna göre yaşıyorum” dedi.


‘İçerde’ dizisiyle herkesi kendine hayran bırakan Bensu Soral, 16 yaşındayken babası kilosuna laf edince bilinçsizce diyet yapmış ve az kalsın canından oluyormuş. ‘İçerde’ dizisine geçtiğimiz günlerde veda eden Bensu Soral, yeteneği kadar güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Şuan 34 beden olan Soral, 16 yaşında bilinçsiz diyet yapmaktan hastanelik olduğu ortaya çıktı. BABASI “KİLOLARINA DİKKAT ET” DİYE […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Benzer Galeriler