Dikili Gündemi
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
26°C / 16°C
ANKARA
Az Bulutlu Bugün
25°C / 25°C
İZMİR
Sağanak Yağışlı Bugün
23°C / 23°C
Evin Terasında Kaçak İçki İmalathanesi
Evin Terasında Kaçak İçki İmalathanesi
 Dikili’de kaçak içki ürettiği iddia edilen bir kişi jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonla gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahsın evin terasında içki üretmek için düzenek kurduğu görüldü. Edinilen bilgiye göre,  İzmir...
12 Mayıs 2017 13:04
Font1 Font2 Font3 Font4
Dikili Gündemi
 Dikili’de kaçak içki ürettiği iddia edilen bir kişi jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonla gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahsın evin terasında içki üretmek için düzenek kurduğu görüldü.

Edinilen bilgiye göre,  İzmir İl  Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, bir kişinin evinde kaçak içki ürettiği bilgisi üzerine harekete geçti. Yapılan çalışmalar kapsamında  Dikili İlçe  Jandarma Komutanlığınca H.Y. ve eşi F.Y. isimli şahısların evine operasyon yapıldı. Yapılan aramalarda şahısların evin teras katında kaçak içki üretmek için düzenek kurduğu görüldü. Aramalarda 40 litre boğma rakı, 5 litre viski, 7 adet 1 litre boş şişe, 1 adet damıtma tertibatı, 1 adet soğutma tertibatı, 2 adet 125 litre plastik varil, 1 adet sanayi tipi tüplü ocak, 30 kilogram ıslanmış kuru üzüm, 15 kilogram kuru üzüm ve 2 kilogram anason tohumu ele geçirildi. Operasyon sonrası gözaltına alınan H.Y. ve eşi F.Y.’ye idari para cezası uygulanarak serbest bırakıldı.

161 kez okundu

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Yukarı Geri Ana Sayfa