Dikili Gündemi
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
26°C / 16°C
ANKARA
Az Bulutlu Bugün
25°C / 25°C
İZMİR
Sağanak Yağışlı Bugün
23°C / 23°C
Kabakum Okuma Şenlikleri
Kabakum Okuma Şenlikleri
Kabakum ilk-orta okulunun düzenlediği okuma etkinliklerinde dans gösterilerinin yanı sıra bu yıl konser etkinlikleri de yer aldı. Okul bahçesinde yapılan etkinliklere Dikili Kaymakam vekili Fatih Damatlar’ın yanısıra Belediye Başkan vekili...
11 Mayıs 2017 15:12
Font1 Font2 Font3 Font4
Dikili Gündemi

Kabakum ilk-orta okulunun düzenlediği okuma etkinliklerinde dans gösterilerinin yanı sıra bu yıl konser etkinlikleri de yer aldı.

Okul bahçesinde yapılan etkinliklere Dikili Kaymakam vekili Fatih Damatlar’ın yanısıra Belediye Başkan vekili Çiğdem Elibol ,İlçe Milli Eğitim müdürü  Ekrem Ulus ,Okul Müdürleri ve çeşitli kurum amirleri katıldı.

Etkinlik istiklal marşının okunması ile başladı marş okunurken Ali Çetinkaya İlkokulu özel eğitim  öğrencisi Berfin Durdı’nin marşı  işaret diliyle okuması dikkat çekti.Açılış konuşmasını yapan Kabakum Ortaokulu Müdür yardımcısı  Ramazan Uysal okumanın öneminden bahsetti.çeşitli sınıflardan dereceye giren öğrencilere Dikili Kaymakam vekili Fatih Damatlar ve daire amirlerince belgeleri verildi.Dikili Çok Programlı Anadolu lisesi Çocuk Gelişimi öğrencilerinin yaptığı ‘Şemsiye Gösterisi ve Palyaço Dansı”çocuklar tarafından ilgiyle karşılandı.Etkinliğe katılanlar cumhuriyet ortaokulu öğrencisi Aylin Timurbağa’nın kısa keman dinletisi boyunca kitap okudular.Program Semih Tınay Anadolu Lisesi Müzik topluluğunun birbirinden güzel seslendirdikleri şarkılar ile sona erdi.

222 kez okundu

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Yukarı Geri Ana Sayfa