+Sitene Ekle
Nazlı Çelik: Ay-Yıldızlı Kolyeyi Bahçeli Hediye Etmedi - Dikili Gündemi | Dikili Gündemi
Dikili Gündemi
İSTANBUL
Sıcak Bugün
35°C / 21°C
ANKARA
Az Bulutlu Bugün
35°C / 35°C
İZMİR
Az Bulutlu Bugün
27°C / 27°C
Nazlı Çelik: Ay-Yıldızlı Kolyeyi Bahçeli Hediye Etmedi

“Boynunuza taktığınız ay-yıldızlı kolyeyi MHP Lideri Bahçeli mi hediye etti?” sorusuna Nazlı Çelik, “Sayın Bahçeli hediye etmedi.

Nazlı Çelik: Ay-Yıldızlı Kolyeyi Bahçeli Hediye Etmedi

“Boynunuza taktığınız ay-yıldızlı kolyeyi MHP Lideri Bahçeli mi hediye etti?” sorusuna Nazlı Çelik, “Sayın Bahçeli hediye etmedi.” yanıtını verdi.

Nazlı Çelik: Ay-Yıldızlı Kolyeyi Bahçeli Hediye Etmedi

Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Çelik, ‘Boynunuza taktığınız ay-yıldızlı kolyeyi MHP Lideri Bahçeli mi hediye etti?’ sorusuna, ‘Sayın Bahçeli hediye etmedi. Ben bunu yıllar önce almıştım. Bahçeli, sevdiğim, takdir ettiğim bir siyasetçi. Kendisi de alsaydı büyük bir mutlulukla kabul ederdim’ yanıtını verdi.

“BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETSE DE GURURLA TAŞIYORUM”

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Nazlı Çelik, haberci olarak kırmızı çizgileri bulunduğunu belirterek, “Kırmızı çizgimiz çok net. Bu ülkenin birlik bütünlüğüne zarar verebilecek hiçbir habere bültenimizde yer vermiyoruz. En büyük şansımın bu topraklarda doğup, büyümek olduğunu düşünüyorum. Birilerini rahatsız etse de büyük bir gururla bu boynumdaki ay-yıldızlı kolyeyi takıyorum. Şehit haberlerinde, kadına şiddet, çocuk istismarında, maganda terörü gibi bu konular kırmızı çizgimiz. Bunlarda tarafsız olamıyoruz” dedi.


“Boynunuza taktığınız ay-yıldızlı kolyeyi MHP Lideri Bahçeli mi hediye etti?” sorusuna Nazlı Çelik, “Sayın Bahçeli hediye etmedi. Nazlı Çelik: Ay-Yıldızlı Kolyeyi Bahçeli Hediye Etmedi “Boynunuza taktığınız ay-yıldızlı kolyeyi MHP Lideri Bahçeli mi hediye etti?” sorusuna Nazlı Çelik, “Sayın Bahçeli hediye etmedi.” yanıtını verdi. Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Benzer Galeriler