Dikili Gündemi
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
15°C / 7°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
8°C / 8°C
İZMİR
Yağışlı Bugün
11°C / 11°C
Dikili Çandarlı’dan muhteşem şampiyonluk eğlencesi
Dikili Çandarlı’dan muhteşem şampiyonluk eğlencesi
Çandarlı’da üstü açık bir otobüsle şehir turu gerçekleştiren Dikili Çandarlı takımı, halkın sevinç gösterisiyle coşkulu kutlandı. Şehir turunu tamamladıktan sonra Dikili meydanında kurulan sahnede halkla biraraya gelen, şampiyonlukta emeği geçen...
7 Mayıs 2017 09:19
Font1 Font2 Font3 Font4
Dikili Gündemi

Çandarlı’da üstü açık bir otobüsle şehir turu gerçekleştiren Dikili Çandarlı takımı, halkın sevinç gösterisiyle coşkulu kutlandı. Şehir turunu tamamladıktan sonra Dikili meydanında kurulan sahnede halkla biraraya gelen, şampiyonlukta emeği geçen Belediye Başkanı Mustafa Tosun, Kulüp Başkanı Murat Durak, yönetim kurulu, teknik heyet ve oyuncular, tüm isimler tek tek sahneye çağırıldı. Ayrıca Dikili Kaymakamı Fatih Damatlar’da bu etkinliğe katılırken, bundan sonra tüm desteği de vereceğini ifade etti.

Kupayı ASKF Başkanı Kadri Yatkın verdi

Şampiyonluk kutlamasını doyasıya eğlenerek kutlayan Dikili Çandarlı Gücü takımına kupasını Dikili meydanında kurulan sahnede ASKF İzmir Şube Başkanı Kadri Yatkın, Belediye Başkanı Mustafa Tosun’a takdim etti. Ayrıca TÜFAD Derneği İzmir Şube Başkanı Şaban Acarbay, başarı belgesini Dikili Çandarlı Gücü Kulüp Başkanı Murat Durak’a verirken, ayrıca Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun’a da TÜFAD flaması ve rozeti takdim etti.

178 kez okundu

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

*


Yukarı Geri Ana Sayfa